(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

ПРО-ГИМНАЗИЯ «ЕВРОПЕЙСКАЯ»

Англійська мова для малюків

 

 

Англійська мова для малюків

 

Запрошуємо самих допитливих діток та їх батьків на заняття англійською мовою за унікальною ігровий методикою «Pingu's English».

 
Курс створений компанією Linguaphone Group, світовим лідером на ринку послуг освіти. Курс користується неймовірною популярністю в усьому світі, на ринку України з'явився в кінці 2012 року.
 
Pingu's English найбільш повна, продумана і цікава програма для дошкільнят на сьогоднішній день.
 
Pingu's English - це унікальний що не має аналогів продукт, що заслужив визнання у всьому світі. Він являє собою захоплюючий, цікавий, різноманітний курс призначений для вивчення англійської мови дітьми від 3 до 7 років. Над цим курсом працювали провідні фахівці в галузі навчання англійської на початкових етапах, а також фахівці з дитячої психології, і це дозволило розробити курс, який не тільки навчає англійської, але і надає всі можливості для всебічного розвитку дітей дошкільного віку.
 
Посібник надає широкий спектр інтерактивних мультимедійних навчальних матеріалів і навчальних ресурсів для дітей. Юні учні дивляться мультик, співають, грають з картками і малюють, дізнаючись нові слова і вирази з милими пінгвінчиків, які говорять чистою англійською мовою.
 
Методика комплексу Pingu's English не має аналогів у всьому світі. Завдяки різноманітності навчальних, інтерактивних і мультимедійних компонентів, Pingu's English робить вивчення англійської мови неймовірно ефективним і захоплюючим! В основі курсу - пригоди улюбленця всіх діточок пінгвіненяти Пінгу, разом з яким діти занурюються у світ барвистих книг, веселих пісень, розвиваючих мовних ігор.
 
Курс Pingu's English забезпечує комплексну підготовку до школи.