(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

ПРО-ГИМНАЗИЯ «ЕВРОПЕЙСКАЯ»

Свято дитячих мрій 10.09.2016

Шановні сусіди, діти та їх батьки!

 

Ми раді були бачіти всіх гостей на

СВЯТІ ДИТЯЧИХ МРІЙ

від Центру розвитку дитини і сім'ї "Європейський"

який відбувся 10 вересня 2016 року.

 

На нашому святі кожен знайшов собі дозвілля до душі!

Маленькі гості мали можливість пограти у веселі ігри з Свинкою Пепою та Міньйоном. В той же час наші викладачі проводили цікаві майстер-класи для всіх охочих. Міні-гімназія для детей від двох років підготувала майстер-клас "Цікава аплікація: у пошуках осені". Дітки робили чудесних сонечок та дарували їх батькам. Ведуча майстер-класу: Оксана Рогачова.

 

Програма підготовки до школи показувала майстер-клас "Захоплююче конструювання: як стати генієм". Ведуча майстер-класу: Альона Тарнавська.

 

Лінгвістична школа вчила підлітків та дорослих писати справжні китайські ієрогліфи на майстер-класі "Таємниці Піднебесної: китайська ієрогліфіка". Ведуча: Анна Мироненко.

 

Креативний простір Creative HUB від Центру розвитку дитини і сім'ї "Європейський" презентував цілу низку цікавих подій на нашому святі. Художня майстерня з майстер-класом "Моя мрія", на якому дітки малювали свої мрії, які обов'язково виповняться. Ведуча майстер-класу: Яна Власенко. На майстер-класі театральної студії "Основи імпровізації" усі бажаючі могли уявити себе справжнім актором, вибрати ролі та програти свою роль від початку і до кінця. Ведуча майстер-класу: Катерина Тітова. Також, креативний простір пропонував ворк-шоп народних майстрів "Народна кукла". Діти самі робили чудові автентичні ляльки-оберіги. Ведуча майстер-класу: Тетяна.

Також, для наших гостей діяв постійний атракціон Небесні Побажання. Усі могли написати свою мрію, та запустити її у небо, для того, щоб вона обов'язково здійснилась.

Під час свята любителі солоденького могли посмакувати цукровою ватою та пограти з Пандою Кунг Фу.

Захоплюючим дійством став виступ лялькового театру "Каспер", який радо показав юним глядачам спектакль "Пригоди Дорофеї та каченя". Усі спостерігали із задоволенням допомагаючи усім героям поратися із складнощами. Разом веселіше! 

Також, нашим гостям танцювальна студія, запрошуючи приєднатися до спортивно-бальної секції у Центрі розвитку дитини і сім'ї "Європейський" представила свої досягнення, а саме виступ молодої і талановитої пари, призерів Європейського рівня із запальним танцем Ча-ча-ча. Керівник студії - майстер спорту, міжнародний суддя та тренер - Денис Сокольніков показав майстер-клас для наймолодших танцюристів. Через 5 хвилин усі могли виконати танок під веселі та яскраві латино-американські ритми.

Подарунком для всіх гостей свята став виступ Київського Playback-театру “Déjà vu plus” "Дитячі мрії дорослих". Дітки могли розказати про найсокровенніші свої мрії та побачити їх у власній театральній виставі. Це був неймовірний досвід для дітей)

Найочікуванішим і надпопулярним стало Шоу Талантів. Всі дітки або ж читали чарівні вірші, або запально танцювали, або співали улюблені пісні. Після запуску Небесних побажань розпочалася Міні Дискотека зі справжніми прожекторами, лазерами та яскравим світлом під дитячі хіти)

Чудове свято! Дякуємо всім, хто став його частиною!! ))))

До нових зустрічей і нових свят)