(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

ПРО-ГИМНАЗИЯ «ЕВРОПЕЙСКАЯ»

Англійска мова для малюків

 

Англійська мова для малюків

 

 

 

 Запрошуємо самих допитливих діток і їх батьків на заняття англійською мовою з унікальною ігровий методикою «Pingu's English».

 

Курс створений компанією Linguaphone Group, світовим лідером на ринку послуг освіти. Курс користується неймовірною популярністю в усьому світі, на ринку України з'явився в кінці 2012 року.

 

Pingu's English найбільш повна, продумана і цікава програма для дошкільнят на сьогоднішній день.

 

Pingu's English - це унікальний, який не має аналогів продукт, який заслужив визнання у всьому світі. Він являє собою захоплюючий, цікавий, різноманітний курс призначений для вивчення англійської мови дітьми від 3 до 7 років. Над цим курсом працювали провідні фахівці в галузі навчання англійської на початкових етапах, а також фахівці з дитячої психології, і це дозволило розробити курс, який не тільки навчає англійської, а й надає всі можливості для всебічного розвитку дітей дошкільного віку.

 

Посібник надає широкий спектр інтерактивних мультимедійних навчальних матеріалів і навчальних ресурсів для дітей. Юні учні дивляться мультик, співають, грають з картками і малюють, дізнаючись нові слова і вирази з милими пингвинчика, які говорять чистою англійською мовою.

 

Методика комплексу Pingu's English не має аналогів у всьому світі. Завдяки різноманітності навчальних, інтерактивних і мультимедійних компонентів, Pingu's English робить вивчення англійської мови неймовірно ефективним і захоплюючим! В основі курсу - пригоди улюбленця всіх діточок пінгвіненка Пінгу, разом з яким діти занурюються в світ барвистих книг, веселих пісень, розвиваючих мовних ігор.

 

Курс Pingu's English забезпечує комплексну підготовку до школи.