(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

ПРО-ГИМНАЗИЯ «ЕВРОПЕЙСКАЯ»

Творча майстерня для дітей

Творча майстерня для дітей

 

Образотворча діяльність має велике значення у вирішенні завдань естетичного виховання, так як за своїм характером є художньою діяльністю. Специфіка занять образотворчим мистецтвом дає широкі можливості для пізнання прекрасного, для розвитку у дітей емоційно-естетичного ставлення до дійсності.

 

Заняття у творчій майстерні формують почуття кольору, знання основних кольорів і їх відтінки, опановуємо вміння створювати гармонійні колірні поєднання. 

 

Малювання. Заняття спрямоване навчити дітей правильно користуватися пензликом, олівцем та фломастером. Знайомимося з основами колористики та композиції. Використовуються також нетрадиційні способи зображення: малювання пальчиками, робити малюнок власної долонькою, ставити на папері ляпки і отримувати забавний малюнок.

 

Ліплення. Дитина вчиться працювати з пластиліном та солоним тістом, в процесі якого задіяні обидві руки, розвиваються і зміцнюються пальці, особливо великі, вказівні та середні. Дитина ставить перед собою певну мету і доводить почату справу до кінця, а це сприяє розвитку організованості, цілеспрямованості і наполегливості, дисциплінує її.

 

Аплікація. Заняття з аплікації форміровать почуття форми, пропорцій, композиції. У навчанні аплікації ми вчимося кладати зображення предмета з окремих частин, зображати сюжет. Опановуємо різні техніки отримання деталей для аплікації з різних матеріалів: вирізування різними прийомами, обривання, плетіння; а також технікою прикріплення їх до основи: приклеювання, пришивання.