(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

ПРО-ГИМНАЗИЯ «ЕВРОПЕЙСКАЯ»

Ейдетика: розвиток пам'яті

Ейдетика: розвиток пам'яті

 

Ефективність і продуктивність навчального процесу в більшій мірі залежить від усвідомлення та розуміння матеріалу.

На жаль, традиційна система навчання спирається переважно на механічне запам'ятовування і вміння міркувати логічно.

Однак в дошкільному та молодшому шкільному віці переважає скоріше образне мислення, ніж логіка.

Розроблена педагогами-новаторами система ейдетики дозволяє маляті із задоволенням зануритися в світ знань і, головне, запам'ятовувати всю інформацію швидко і максимально осмислено. Справа в тому, що її важливим принципом є опора на образи, а адже саме асоціативність і уяву здатні зацікавити дитину.

Маленький учень запам'ятає той матеріал, який привернув його, змусив здивуватися, захопитися або навіть розсміятися.

 

 

  Ейдетика для дітей 6 - 9 років

Чим раніше ви познайомите дитину з прийомами ейдотехнікі, тим більше можливостей у навчанні відкриється перед ним!

На заняттях ми навчимося працювати зі своєю пам'яттю і дізнаємося, як допомогти запам'ятовувати нові слова і вірші. Якщо у дитини ніяк не виходить запам'ятати таблицю множення - ейдетика якраз зможе допомогти юному математику з цією складністю.

Заняття допоможуть перетворити механічне повторення в захоплюючу запам'ятовування.

Навчання методам ейдотехнікі також розвиває уяву і творче мислення.

 

 

  Ейдетика для підлітків 10 - 15 років

Зубріння, багаторазове повторення, конспектування, промовляння - ось методи, якими ми користувалися для підготовки до уроків у школі.
Багато дітей не хочуть вчитися не тому, що їм не цікаво, а тому що їм складно запам'ятати параграфи підручника, імена героїв книги, складні формули або англійські слова.

Незважаючи на те, що кожен день школярам задають великі обсяги інформації, їх не вчать тому, як цю інформацію обробляти і запам'ятовувати: зубріння нудне і вимагає терпіння.

Навчання запам'ятовування методом ейдотехнікі дозволить дитині зрозуміти, як працює його пам'ять.
Школяр дізнається, що робити, щоб вивчити на завтра вірш з літератури або дати на урок історії.

На заняттях ми торкнемося більшості шкільних предметів і розберемося, який метод ейдотехнікі застосувати для запам'ятовування дати, персоналій, столиць, формул, іноземних слів, імен вчителів і дат народження однокласників. Як легко і швидко запам'ятати вірш або переказати розповідь максимально точно.

 

  Ейдетика для педагогів і психологів

Пам'ять - найважливіша психічна функція, що лежить в основі навчання. У процесі психічного розвитку відбувається зміна способів запам'ятовування, зростає роль виділення в матеріалі семантичних зв'язків, тобто, як і інші вищі психічні функції, пам'ять з безпосередньою перетворюється в опосередковану, з мимовільної - в довільну. Крім того, відбувається зростання обсягу матеріалу, що запам'ятовується, збільшення міцності його утримання.

Завдяки знанням, отриманим на курсі "Ейдетика для психолога і педагога" Ви дізнаєтеся, як допомогти запам'ятати різного роду інформацію - числову, текстову або ж візуальну. Ми познайомимося з методами, які допоможуть Вам і Вашим учням легко і з задоволенням запам'ятовувати нову інформацію. Ви дізнаєтеся, як краще організувати і подати складні правила, дати і допомогти розширити словник будь-якого іноземної мови.

Програма може бути цікава батькам, педагогам іноземних мов, і всім, хто хоче вдосконалити свої здібності.