(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

 м. Київ, вул. Голосіївська, 13,
3-й під'їзд, оф. 528-529

Тренінги для батьків

ТРЕНІНГОВІ ПРОГРАМИ

ДЛЯ БАТЬКІВ

 

 

Тренінги все впевненіше входять у життя сучасної людини, стаючи переконливою альтернативою тому, ЯК вчитися новому, отримувати досвід, набувати впевненості у власних уміннях і силах, відкривати нові перспективи й можливості. Професійні сертифіковані тренери в різних сферах і галузях практики запропонують новітній досвід і можливості: і з метою навчання, і розвитку, і вирішення спеціалізованих завдань (1,5-2 годинні майстер-класи, 3-6 годинні тренінги).

 

 

 Навчальні тренінгові програми

 

       Школа лідерства: формування та розвиток лідерських якостей; 

       Конфлікт-менеджмент: як навчитися упереджувати і долати конфлікти вдома і на роботі;

       Стратегія успіху: планування розвитку значущих відносин і професійної кар'єри;

 

Цей тренінг - синтез практичних прийомів і технологій, що дозволяють навчитися краще розуміти себе, свої реальні потреби і власними руками робити життя кращим і результативнішим. Це зустріч з тим, що заважало вам приймати себе і змушувало відчувати себе слабкими. Це мінімум теорії і максимум практичної роботи.

І, як результат - вміння перетворювати невдачі і ситуації глухого кута - в можливість розвитку, а успіх - у ще більший успіх. Це Ти, який перестав залежати від обставин і, тепер, здатний грамотно ставити значущі цілі і наповнювати своє життя гармонією, радістю і успіхом.

 

 

 

 Розвивальні програми 

       Як стати ідеальною мамою (татом)? 

       Основи емпатії: як навчитися розуміти свою дитину?

 

Емпатія - розуміння почуттів інших людей і готовність надати емоційну підтримку. Для того, щоб навчитися розуміти свою дитину, необхідно насамперед працювати над собою, докласти зусиль для того, щоб знайти спільну мову з рідною людиною. Даний тренінгспрямований на розвиток емпатії - здатності поставити себе на місце іншого, здатності до співчуття, а значить - до якісної зміни значущих відносин.

 

       Перехідний вік: проблеми чи нові перспективи відносин з дитиною ?

 

Перехідний вік - це психологічно складний для підлітків перехід із дитинства в доросле життя. Труднощі в поведінці дітей віку 12-15 років - наслідок їхньої боротьби за незалежність. У цей час підліткові хочеться довести, що він може все сам, без батьків, йому важливо, щоб ніхто «не втручався» в його життя, підліткові хочеться незалежності від батьківського контролю.

 

Як зрозуміти свого підлітка? Як навчитися чути один одного?

 

Цей тренінг допоможе батькам впоратися з цим, можливо, одним з найдраматичніших періодів життя їхньої дитини.

  

 

 Спеціалізовані програми

 

        Комплексна програма для майбутніх мам і тат «Щасливе очікування» 

        Криза середнього віку: як вийти переможцем?