(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

 м. Київ, вул. Голосіївська, 13,
3-й під'їзд, оф. 528-529

Тренінговий Центр

 Тренінговий Центр

 

Тренінг - високо ефективний інструмент розвитку і досягнення змін займає особливе місце в сучасній боротьбі за підвищення продуктивності і якості праці, підвищення конкурентоспроможності організацій.

 

Центр розвитку дитини і сім'ї "Європейський" пропонує розвиваючі та навчальні тренінги

від професіоналів своєї справи.

 

 

    Тренінги для молодших школярів

 

         Інтелектуальні тренінг

Формування пізнавальної активності молодших школярів шляхом створення умов для розвитку психічних процесів: уваги, пам'яті, мислення та уяви.

 

        Майстер уважності

Ваша дитина активний і йому важко зосередитися? У школі вчителі кажуть: «Розумний, але не уважний». На заняттях - розвиток концентрації, стійкості і обсягу уваги.

 

        Ейдетика для молодших школярів

Чим раніше ви познайомите дитини з прийомами ейдотехнікі, тим більше можливостей у навчанні відкриється перед ним! На заняттях ми навчимося працювати зі своєю пам'яттю і дізнаємося, як допомогти запам'ятовувати нові слова і вірші. Якщо у дитини ніяк не виходить запам'ятати таблицю множення - ейдетика якраз зможе допомогти юному математику з цією складністю.

 

 

 

   Тренінги для підлітків

 

         Ейдетика: вчимося керувати пам'яттю

Незважаючи на те, що кожен день школярам задають великі обсяги інформації, їх не вчать тому, як цю інформацію обробляти і запам'ятовувати: зубріння нудна і вимагає терпіння.

 

На заняттях ми торкнемося більшості шкільних предметів і розберемося, який метод ейдотехнікі застосувати для запам'ятовування дати, персоналій, столиць, формул, іноземних слів, імен вчителів і дат народження однокласників. Як легко і швидко запам'ятати вірш або переказати розповідь максимально точно.

 

       Тайм менеджмент: вчимося керувати часом

Тайм-менеджмент - мистецтво правильно використовувати час, розставляти пріоритети, планувати свої справи, швидко включатися в роботу, дотримуватися графіка, правильно ставити цілі. Тренінг допоможе дітям успішніше вчитися в школі і бути набагато розвиток і успішніше за своїх однолітків.

 

        Лідерство 

Бути лідером - це і радість, і тягар відповідальності, і десятки дилем, які потребують вирішення, і вміння не тільки ладити з людьми, а й зберігати вірність принципам. Це високий енергетизм, це вміння планувати, знання тактики і вибір стратегії, це чіткість і цілеспрямованість, харизматичність і сила волі, вміння прощати іншим і багато вимагати від себе ...

 

Від лідера ми чекаємо володіння величезним спектром різноманітних навичок, умінь і відповідного характеру. Як же їх придбати? Розвиток особистості - ось ключ до успіху!