(044) 360-86-22
(044) 257-20-21
(094) 925-56-22

 м. Київ, вул. Голосіївська, 13,
3-й під'їзд, оф. 528-529

Цікаві канікули

Цікаві канікули від

Центру розвитку дитини і сім'ї "Європейський"

 

Дорогі друзі, ми раді представити Вам програми, спрямовані на всебічний розвиток Ваших дітей і на цікаве дозвілля різноманітної спрямованості, структури, і, навіть, території. Захоплюючі канікули і Школи вихідного дня в нашому креативний просторі для дітей різних вікових категорій.

 

Центр реалізує проекти в Польщі, Німеччині, Франції та Італії, а також в різних куточках України.

 

 

 Міжнародна Школа "Навчання та розвиток" (Україна-Польща-Німеччина)

 

Міжнародна Школа - це неймовірний досвід особистісного розвитку підлітка, гармонійні умови для ознайомлення підлітка з освітніми можливостями навчання за кордоном, удосконалення англійської та польської мов, а також - знайомство з власними можливостями і ресурсами.

 

Міжнародна Школа запрошує підлітків 11-16 років зануритися в захоплюючу подорож-знайомство з Вищими навчальними закладами Європи для того що б вибрати для себе найкраще майбутнє)

 

 

 

  Adventure Time - час пригод

 

Adventure Time - можливість дізнатися все про свою країну занурившись в історію і географію різноманітних куточків України. Унікальні історичні цінності, неймовірні ландшафти, самобутня культура - чудеса України і можливість з ними познайомитися.

 

"Час пригод" запрошує дітей від 10 до 14 років відкрити для себе Україну.

 

 

 

 

 Ігротека

 

Трохи відпочити, пограти в настільні ігри, відмінно провести час, знайти нових друзів, придбати нове хобі! Все це можна зробити нашій ігротеці. Тільки найкращі настільні ігри від світових виробників!

 

Для всіх бажаючих від 9 до 99 років!

 

 

 

Приєднуйтесь!